KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488454
nr 1448 8454
Blandteknik
Adelssköldar, yttermått inklusive ram: 14x59cm. . Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:30:44
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr